fabryka mebli biurowych
Fabryka mebli biurowych METRO to producent nowoczesnych i ergonomicznych elementów wyposażenia biur i wnętrz komercyjnych. Kompleksowa obsługa w zakresie wyposażenia biur oraz obiektów użyteczności publicznej to nasza specjalność. Firma w obecnej formie organizacyjnej istnieje od początku 2003 roku. Obecna organizacja jest sukcesją interdyscyplinarnych doświadczeń członków zespołu zarządzającego firmą. Wspólna wiedza z dziedzin zarządzania zespołami ludzkimi, ergonomii pracy w biurze, znajomością właściwości technicznych podstawowych materiałów dla kreacji mebli biurowych, w połączeniu z zamiłowaniem do funkcjonalnych nowoczesnych form, zaowocowało uruchomieniem produkcji nowoczesnych i designerskich mebli oraz innych przedmiotów wyposażenia wnętrz. Kreacja i produkcja przedmiotów przeznaczonych do aranżacji pomieszczeń biurowych jest naszą pasją. Naszą ambicją jest proporcjonalny rozwój wszystkich aspektów działalności w celu sukcesywnego budowania silnej marki oraz zaufania naszych klientów.

MISJA

Dążymy do osiągnięcia uznania naszych klientów poprzez rozpoznanie i zaspokojenie ich potrzeb odnośnie przyjaznego wyposażenia wnętrz w meble biurowe, meble gabinetowe, meble
pracownicze, meble recepcyjne oraz inne elementy wyposażenie biura tak, aby dostrzegli naszą innowacyjność na tle innych producentów mebli biurowych.
Chcemy zwiększać wartość rynkową firmy budując silną markę na strategicznych rynkach jako producent mebli biurowych. Osiągamy to poprzez doskonalenie kluczowych obszarów działalności, tj. projektowania produkcji i dystrybucji naszych mebli.

produkcja

PRODUKCJA


W celu osiągnięcia celów strategicznych firmy, przede wszystkim: jakości, funkcjonalności, ergonomiki oraz nienagannej estetyki naszych wyrobów, niemal wszystkie prezentowane w naszym serwisie meble są wykonywane w naszym zakładzie produkcyjnym. Własna produkcja daje nam możliwość dbania o jakość wyrobów na każdym z etapów procesu inwestycyjnego. W latach 2010-2011 ukończyliśmy proces gruntownej modernizacji parku maszynowego oraz informatyzacji procesów produkcyjnych. Obecnie wszystkie główne etapy produkcyjne wykonywane są na maszynach numerycznych zarządzanych z sieci. Proces produkcyjny tak jak cały zakres działalności firmy jest certyfikowany i nadzorowany wg. wytycznych ISO 9001.